28 Temmuz 2015 Salı

Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk Maçı Berabere Bitti... Fener Hisseleri Düşebilir...


    Fenerbahçe ve Shakhtar Donetsk maçı bu akşam Şükrü Saraçoğlu Stadyum' nda oynandı ve maç berabere bitti. Güzel ataklarda bulunan Fenerbahçe malesef gol atamadı maç 90+3 ile berabere bitti.
    Shakhtar Donetsk biraz zaman geçirmek adına kendi içinde paslaşarak oynama yöntemini benimsedi. Sonuç olarak Fenerbahçe Hisseleri 29 Temmuz 2015 sabah borsa açılışına düşüşle başlayacak gibi görünüyor. İlk etapta cumaya dek %3 oranında bir düşüş gelebilir ancak haftaya oynanacak deplasman maçında da yenilgi ya da beraberlik yaşanırsa düşüş devam edebilir gibi görünüyor.


    Benim borsada kişisel görüşüm olarak, yarın açılıştan önce Fenerbahçe Hisseleri elden çıkarılabilir diye düşünüyorum. Tabiki uzun bir süredir bu iniş çıkışlara aldırmadan Fener Hisselerine sahip çıkıp satmayan arkadaşlarda bulunuyor. Herkesin yatırım taktiği başkadır ancak şu an durum göründüğü gibi olduğu için seçeneklerde kısıtlı duruyor.... Herkese bol kazançlı günler dilerim...

1 yorum:

 1. 50 Dolara Token Satın al, aldığın her token başına 600 günde 300 Dolar kazanç sağla, Ekip yapmak isterseniz 1 ve 2 ekip arkadaşlarınızdan %12 şer Dolar kazanç sağla, Her ay farklı bonuslar ile hedef 1000 Tokene ulaşıp ayda 7,500 Dolar'lık bir kazanca sahip olabilirsiniz.İş Detayları için Özelden Yazabilirsiniz.
  Ekibimize katılmak isterseniz linkten bizlerle çalışmaya başlayabilirsiniz.

  https://getmyads.com/r/261417

  VİDEOYU İZLEYİNİZ: https://www.youtube.com/watch?v=0P_eDnUaGl8

  https://www.facebook.com/getmyadsgmaturkey/

  YanıtlaSil